Tigi Catwalk Curlesque Curls Rock Amplifier – Afili Adına Yaraşır Hacim Artıcı Bukle Şeysi

20130318_135123-001

Adı gibi ambalajı da afili bu “Bukle Şeysi” kimlerdendir, efendime söyleyeyim, diyelim tuttuk paraya kıyıp aldık; işimize yarar mı yaramaz mı diyecek olursanız size gönül rahatlığı ile bir methiye düzebilirim zira TIGI markası altında satılan, profesyonel ve dolayısıyla -sanki hakkında ayet varmış gibi- pahalıca,  kafaya masraf yapmaktan çekinmeyen senin benim gibilerin kullanacağı bir faydalı ürün olur kendileri!

Bu kaşık düşmanı üründen peşpeşe üç kutu tüketmiş biri olmak zannediyorum bana onun hakkında üç beş satır karalama hakkı tanıyor..

Özetlemek gerekirse, bu ürün kıvırcık ve/veya dalgalı saç tiplerinde, saçı o çirkin -kuru ve tiftiklenmiş- görünümünden kurtarıp ağırlaştırmadan hacim ve parlaklık veren, dalga ve bukleleri belirginleştiren bir kimya mucizesi ve bu ürünle kafaya yapılan onca masraf -aynaların yalancısıyım-kendini kuruşu kuruşuna amorti ediyor..

Nasıl mı kullanmak icap eder? Saçlar yıkandıktan sonra tercihen(?) çiçekli böcekli bir havlu yardımıyla saçın fazla nemi alınır (üşenenlerin saçından akar gider ürün benden söylemesi) ve miktar olarak tek pompalık ürün avuç içine yayıldıktan sonra saçlar avuç açıp kapama hareketi ile tüm saça yedirilir..Saçı derhal kurutmak ya da kendi kaderine bırakmak tamamen keyfiyetinize kalmıştır..

Dikkat edilmesi gereken tek şey ürünü yolda bulmuşcasına fazla kullanmamak zira ürün fazla kaçtığında saçı sertleştiriyor; aksi halde saça sertlik vermediği gibi saçta ağırlık hissi de yaratmıyor..Kokusu harika..Kremle jel arası bir forma sahip..Saç gün içerisinde hafif nemlendirildikçe aktive olan bir formülü var..Tüm gün aynı esnekliği koruyor saçlar bu ürünle; hatta bana sorarsanız ertesi gün -dolapta bir gece bekleyen zeytinyağlı yemek misâli- bukleler daha bile hoş görünüyor göze..Tek kötü yanı ise gün içerisinde eller saça gittikçe kremsi formülün ortaya çıkan foyası: O sinir hoplatan yapış yapış olma hissi! Dokanmayın arkadaşım o zaman saçınıza yerli yersiz!

Demem o ki.. Bu ürün işe yarıyor arkadaş! Yalnız sakın ola kuaför salonlarından 70 – 80 TL bayılıp satın alma işgüzarlığına düşmeyin..Benim denk geldiğim en iyi fiyat bu Link‘ in altında 😉

Reklamlar

3 thoughts on “Tigi Catwalk Curlesque Curls Rock Amplifier – Afili Adına Yaraşır Hacim Artıcı Bukle Şeysi

  1. Merhaba ürünü ben de severek kullanıyorum söylediğiniz sitede çok uygun ama ne kadar zamanda elimizde oluyor acaba? Teşekkürler

  2. Çın’cılere hoşgeldınız..! ben tıgı temsılcısıyım arkadaş bu urunun gelışi 80 tl dır satış fıyatı 100 tl dır.dıkkat edınde ıçınden tıraş köpüğü çıkmasın!!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s