Maskaraya Çeviren Maskara : Zoom Lash!

Dilimin varmayacağı şeylerin zihnimden geçiyor olmasından sanırım; lafa nereden başlayayım bilemedim bu sefer 🙂 Yok canım ben yanılıyorum/ben rimelden ne anlarım zaten koskoca Mac varken diye diye koca rimeli her seferinde de söylene söylene bitirdikten sonra yazıyorum inceleme yazımı; dolayısıyla olumsuz yargımın işime karışan şeytanla hiç alakası yok! Hatta tuttum sırf pislik olsun diye(!) gözümde duruşunu seven bir arkadaşıma da aldırdım aynı ürünü; bir müddet “Plasebo” etkisiyle bayıla bayıla kullandığı ürüne bir süre sonra o da kaygıyla bakmaya başladı :)) Durun durun anlatacağım..

Gelsin zanlının fotosu! Bu arada bahsi geçen ürün Zoomblack kod adlı siyah renk maskaradır..

1MAC’in şu kuzguni ambalajlarına hastayım arkadaş! Fiyatı 49TL bu ürünün bu arada..

2Öncelikle ürünün içinde bulunduğu mat plastik malzemesi kirli elle dokunmaya asla gelmiyor! Fondötenli elinizle dokunduğunuz anda sanki ürünü o gün yüzlerce kişi yağlı ballı elleriyle tutmuş gibi rezalet bir görünüm alıyor o mat duruşlu malzeme!

Rimelin kapağını açıp da keyifle kirpiklerinize yanaştırmadan evvel fırçaya ihtiyacınızdan fazla ürün gelmesi gibi bir probleminiz oluyor ki bu sorun fırçayı şişesine her sokuşunuzda kabusunuz oluyor..Fazla gelen malzemeyi ya şişenin içine adam akıllı sıyırmanız gerekiyor ya da bir peçeteyle eni konu temizlemeniz..Fırçayı şişesinden bodoslama çıkarıp da kirpiklerinize sürecek olursanız sanki balçıkla sıvanmış gibi karman çorman, birbirine yapışmış ve ağırlaşmış kirpiklerinizle o günü geçirmek zorunda kalıyorsunuz..

Rimeli bitene dek yüz kez sürmüşsem yüzüme, on kez bile temiz netice elde edememişimdir! İkinci katı geçip adam edeyim dedikçe de kirpiklerim tortop olmuş beni üzmüştür her seferinde! Rimel her seferinde fırçaya fazla miktarda geldiğinden ve belki biraz da ürünün kıvamlı oluşundan olsa gerek, tek tek ayırma zevkine asla eremediğiniz kirpikleriniz gözlerinin üzerinde tüm gün kum taşır gibi gözünüze ağırlık yaptıkları gibi, ilerleyen saatlerde de kaşınıp topak topak yüzünüze döküyorlar o kıymetli balçığı..Kirpikleriniz dehşetten olsa gerek taş kesiyor resmen bu ürünle! Adamakıllı sertleştiriyor kirpikleri; tiken tiken oluveriyor yavrucaklar..Kirpikleri sertleştirdiğinden olsa gerek, çıkarması da epey zahmetli bu ürünü..

3Öte yandan ürünün rengi muazzam..Ha şu da mümkün; ben bu ürünü hakkını verir derecede kullanabilecek yetkinliğe sahip olmayabilirim! Kabulümdür..Ama bir daha da ne satın alırım; ne de yolda bulsam döner bakarım..O denli yani :S

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s