Flormar’ın Kıpraşımlı Maskarası..

Bu rimeli ilk piyasaya çıktığı günlerden itibaren muhakkak makyaj kutularımdan birinde bulunduruyorum..Zannediyorum 3-4 kez ama her seferinde de farklı fiyattan satın aldım ürünü 🙂 İlkinde satışcı arkadaşın ısrarı ve “ucu böööyle dönüyo çok rahat” vaadi etkili oldu ancak sonrakileri hep kendi rızamla hem de koşa koşa giderek satın aldım 🙂 Güncel fiyatı 34,75 TL Flormar’ın kendi sitesinde..İlkini 20 TL’ye almıştım heyhat!

2012-03-04 14.43.19Sıradan bir rimel gibi görünüyor değil mi, hayır değil! Öncelikle rimel 360 derece dönen bir uca sahip; bu uç hem soldan sağa hem de sağdan sola dönebiliyor ve rimeli sağ ve sol gözünüzün kirpiklerine el değiştirerek de rahatça uygulayabiliyorsunuz..Çift yönlü dönüş kabiliyetinin olmaması solak arkadaşları pek üzerdi doğrusu 🙂

2012-03-04 14.44.43

Her ne kadar fotoğraflardaki akilane (!) çekim açıları dolayısıyla siz göremeseniz de döner ucun bulunduğu kapağın yan tarafında mekanizmayı harekete geçirmeye yarayan bir açma kapama düğmesi mevcut ve yine o düğme sayesinde dönme hareketinin yönü kolayca ayarlanabiliyor..Tavsiyem üzerine satın aldıktan sonra üründen memnun kalmadığını, kullanamadığını söyleyen arkadaşımın esasında dönüş yönünü doğru ayarlayamadığını keşfettik! Bu hususa dikkat..

Öte yandan, dönebilen uç makyaj yaparken “dinamik” görünmenin dışında uygulama adına da son derece fonksiyonel; dönme hareketi sayesinde kirpikleri dipten uca kadar kolayca boyayabiliyorsunuz..Üstelik kullanımı eğlenceli de..İnsanı asla rahatsız etmeyecek ufak bir titreşim sesi çıkarıyor kıpraşırken sadece; dövme makinesi gibi gümbürtü koparacağını düşünenler varsa diye şeettim!

Ürün tek renk (siyah) seçeneğiyle satışa sunulmuş..Çok koyu ve yoğun bir siyah olduğu söylenemez ama doğal ve nizami görünümlü kirpikler için bulunmaz nimet..Akarı kokarı olmayan cinsten..

Diş macunu hesabı doktorlar bunu tavsiye ediyor diyemeyeceğim ama doktor kızı tavsiyesidir; yersen 😉

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s